Nowa Giulia na zdjęciach szpiegowskich

  • Dodano: 30-08-2015 /
  • autor: Redakcja /
  • komentarzy: 0

Miłośnicy włoskiego koncernu motoryzacyjnego z pewnością nie mogą doczekać się premiery najnowszego auta ze stajni Alfa Romeo – mowa o modelu Giulia Quadrifoglio Verde. Samochód został przyłapany podczas testów na torze Nurnburgring.

Wiele wskazuje na to, że nowa Alfa Romeo Giulia QV jest w fazie zaawansowanych testów. Do Internetu dostaje się coraz większa ilość informacji na temat planowanej premiery samochodu, a i sam koncern motoryzacyjny decyduje się na otwarte testy pojazdu, na torze Nurnburgring, podczas których zwykle dochodzi do wycieków zdjęć.

Tak stało się i tym razem. Nowa Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio Verde została przyłapana podczas testów przez jednego z zagranicznych dziennikarzy. Niestety, dość dobry kamuflaż sprawia, że nie znamy zbyt wielu szczegółów dotyczących wyglądu zewnętrznego auta, ale dla miłośników włoskiego koncernu mamy nie lada gratkę – nagranie z toru, które pozwala nam usłyszeć piękny dźwięk silnika nowej Alfy.

Robi wrażenie, prawda? To 3-litrowy silnik w układzie V6, który jest w stanie wygenerować 510 KM mocy. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu potrójnego turbodoładowania. Osiągi nowej Alfy także prezentują się doskonale – samochód będzie w stanie rozpędzać się od 0 do 100 km/h w czasie 3,9 sekundy, a prędkość maksymalna pojazdu ma wynosić aż… 320 km/h.

Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *