Jak będzie wyglądał pierwszy SUV Alfa Romeo?

  • Dodano: 24-10-2015 /
  • autor: Redakcja /
  • komentarzy: 1

Włoska marka motoryzacyjna Alfa Romeo, która od dłuższego czasu wchodzi w skład koncernu Fiata szykuje się do produkcji seryjnej pierwszego SUVa w historii. Jak może wyglądać ten samochód?

Znając tendencję do opóźniania premier swoich samochodów, informacje o tym, że nowy SUV od Afla Romeo zadebiutuje w przyszłym roku można traktować z przymrużeniem oka. Mimo to, włosi zarzekają się, że do końca 2016 roku samochód zostanie oficjalne zaprezentowany. Na rok przed planowanym debiutem pojazdu, do Internetu przedostał się pierwszy projekt samochodu. Grafika została stworzona przez włoskiego projektanta motoryzacyjnego – Alessandro Masera.

Już pierwszy rzut oka na projekt sprawia, że nietrudno tutaj nie zauważyć wyraźnego nawiązania do niedawno zaprezentowanego, małego samochodu miejskiego jakim jest Alfa Romeo Giulia. Trzeba przyznać, że był to doskonały zabieg, gdyż nowy SUV Alfy Romeo na grafice prezentuje się rewelacyjnie. Jeżeli Alfa Romeo Giulia ma stanowić nowy trend stylistyczny w przyszłych modelach włoskiej marki motoryzacyjnej, to chyba żaden z miłośników Alfy Romeo nie będzie mieć nic przeciwko.

Planowana premiera nowej Alfy Romeo zapowiedziana jest na przyszłoroczne Targi Motoryzacyjne w Genewie.

Tagi: , , , , ,

Jedna myśl nt. „Jak będzie wyglądał pierwszy SUV Alfa Romeo?

  1. Damian

    Ciężko nie poczuć mocy, która bije od tego samochodu. Masywne koła, świetna linia nadwozia i wprost przyciągający przód. Wygląda jak rasowy SUV z najwyższej półki. W dodatku unikatowa konstrukcja grilla Alfy dodaje mu wyjątkowości na tle konkurencji. Jak ktoś będzie miał, da się przejechać? OBIECUJĘ, że oddam :).

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.