Alfa Romeo Tonale

  • Dodano: 12-01-2020 /
  • autor: Redakcja /
  • komentarzy: 0

Nie od dziś wiadomo, że samochody marki Alfa to ikony włoskiego stylu, prawdziwego piękna i zaawansowanych technologii. Do ich grona dołączy wkrótce nowy model – Alfa Romeo Tonale.

To nowatorskie auto sportowe i pierwszy w historii Alfa Romeo średniej wielkości SUV o niezwykle dynamicznym i atletycznym designie. Charakterystyczne felgi, ciekawe linie nadwozia, potrójne reflektory w przodzie samochodu oraz tył zakończony spojlerem – to tylko niektóre z wielu elementów, jakie przyciągają wzrok. Komfortowe wnętrze auta wykonane będzie z eleganckich materiałów wysokiej jakości. Projektanci dołożyli wszelkich starań, aby zapewnić kierowcy oraz pasażerom pełen komfort jazdy oraz niezapomniane wrażenia.

Producent informuje, że w model zostanie wyposażony w nowoczesny napęd hybrydowy typu plug-in. Kierowca będzie miał możliwość wyboru spośród kilku trybów jazdy – Dual Power, Natural oraz Advance E.

Mimo, że samochód jest w fazie projektu, już zachwyca wielu pasjonatów na całym świecie. Produkcyjna wersja Alfy Romeo Tonale zadebiutuje prawdopodobnie w już w tym roku. Z kolei premiera w salonach będzie miała miejsce na przełomie 2020/2021 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *