Alfa Romeo Giulia – znamy datę premiery

  • Dodano: 17-01-2015 /
  • autor: kamil /
  • komentarzy: 1

Włoski koncern motoryzacyjny oficjalnie potwierdził, że prace nad Alfa Romeo Giulia są zaawansowane – to dobre wiadomości dla wszystkich fanów marki. Dodatkowo, poznaliśmy również daty premiery oraz trafienia do sprzedaży najnowszej Alfy.

Alfa Romeo Giulia ma być następcą udanego modelu 159. Niestety, oficjalny wygląd tego samochodu nadal pozostaje tajemnicą, a włoscy producenci nie wpuścili do Internetu nawet szkiców patentowych auta. Wiemy jedynie, że samochód zostanie stworzony w oparciu o tylnonapędową platformę Giorgio, która obecnie wykorzystywana jest w pojazdach marki Maserati. Według nieoficjalnych informacji Alfa Romeo Giulia ma być produkowana w dwóch wersjach nadwoziowych – sedan oraz kombi. Dodatkowo, w opcji będzie można wybrać napęd na cztery koła.

Włoski koncern potwierdził oficjalną datę premiery samochodu. Odbędzie się ona 24 czerwca 2015 roku. Nie jest to przypadkowy termin, gdyż dokładnie tego dnia firma Alfa Romeo będzie obchodzić uroczystości z okazji 105 lat istnienia na rynku.

Tagi: , , , ,

Jedna myśl nt. „Alfa Romeo Giulia – znamy datę premiery

  1. Davidd

    Całkiem fajnie, szkoda tylko, że nie ma jeszcze żadnych zdjęć czy szkiców wyglądu samochodu, miejmy nadzieję, że już niedługo będzie wiadomo nieco więcej.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *