Alfa Romeo Giulia – kiedy trafi do salonów?

  • Dodano: 18-11-2014 /
  • autor: kamil /
  • komentarzy: 2

Alfa Romeo Giulia to od dawna zapowiedziany model przez włoski koncern. Mija już kilka lat od tych informacji, a szczegółów dotyczących auta wciąż brak. Tymczasem, do sieci trafił kolejny projekt, który przedstawia jak mógłby wyglądać ten samochód.

Wielu miłośników motoryzacji lubi, gdy ich ulubiona marka wraca do korzeni, czy też czerpie swoje motoryzacyjne wzorce w starszych, aczkolwiek niezwykle udanych konstrukcjach. Tym razem projekt Alfy Romeo Giulia inspirowany jest modelami włoskiego koncernu z lat 60. i 70. minionego wieku. Został on przygotowany przez studio MPCardesign, które słynie z tworzenia niezwykle atrakcyjnych, niezbyt oderwanych od rzeczywistości samochodów. Co sądzicie o tym projekcie?

Alfa Romeo Giulia zapowiadana jest przez włoski koncern od wielu lat. W sieci co kilka miesięcy pojawiają się nowe projekty samochodu, jednak najczęściej są one tworzone przez miłośników marki, a w nielicznych przypadkach poprzez profesjonalne studia graficzne. Tym razem, trzeba przyznać, żę MPCardesing się postarało, a Alfa Romeo Giulia wygląda niezwykle okazale. Z pewnością wszyscy fani marki Alfa Romeo nie mogą się doczekać, gdy do oferty ich ukochanego koncernu trafi coś więcej, niż trzy współcześnie oferowane modele – Mito, Giulietta oraz 4C. Kto wie, być może w najbliższych miesiącach dostaniemy oficjalną informację od szefa koncernu Fiata, do którego należy obecnie Alfa Romeo o rozpoczęciu prac nad ich nowym samochodem?

Tagi: , , , , , ,

2 myśli nt. „Alfa Romeo Giulia – kiedy trafi do salonów?

  1. Martin

    Piękny samochód, uwielbiam te wozy z lat 60. i 70. Jeśli auto będzie wyglądało tak w rzeczywistości, to na pewno zyska wielu nabywców. Wydaje mi się, że powrót do korzeni to bardzo trafiona koncepcja.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *